GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihleri: Bilimsel toplantılar 23-26 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Kongre Dili: Kongrenin resmi dili İngilizce’dir. Toplantılarda İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye simultane çeviri olacaktır.

Kongre Yeri:
Radisson Blu Resort & Spa Çesme
Telefon:+ 90 232 455 45 00
Fax:+ 90 232 455 45 01
Website: https://www.radissonblu.com
Uzaklık: İzmir Havaalanı : Yaklaşık 80.47km/50.0 mil, Çesme 3.0 km/1.9 mil, İzmir 80.0 km/49.7 mil

Kongre Resmi Websitesi: Kongre Resmi websitesi www.eggmeat2019.com
Güncel bilgiler için websitesini sıklıkla takip etmenizi rica ederiz.

Kayıt ve Bilgi Masası: Kayıt ve Bilgi Masası, 23-26 Haziran tarihleri ve 08:30 - 19:00 saatleri arasında kongre otelinde açık olacaktır.

Yaka Kartı: Kayıt sırasında katılımcılara kongre ve sosyal aktiviteler sırasında kullanmaları için yaka kartı verilecektir.

Katılım Sertifikası: Katılım Sertifikasını 25-26 Haziran tarihlerinde Kongre Kayıt Masasından temin edebilirsiniz.

Davet Mektubu: Davet mektupları talep üzerine katılımcılara mail ile gönderilecektir.

Sunum Kontrol Odası: Sunum Kontrol Odası Kongre otelinde ileri teknoloji ekipmanlar ile kongre süresince hizmet verecektir.

Transferler: İzmir Adnan Menderes Havalimanından Kongre oteline transfer servisi ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Gala Yemeği: Gala Yemeği 25 Haziran akşamı gerçekleşecektir.

Pasaport ve Visa: Türkiye’ye gelecek tüm yabancı misafirlerimizin geçerli bir pasaportları bulunmalıdır. Giriş için vize talep edilen ülke misafirlerimizin, seyahat tarihlerinden en geç bir ay öncesinden kendi ülkelerinde vize başvurusunda bulunmaları tavsiye edilir.
Türkiye Cumhuriyeti, Dışişleri Bakanlığı

Bankalar ve Döviz Bozdurma: Türkiye’de para birimi olarak Türk Lirasi (TL) kullanılmaktadır. Havaalanları ve otel resepsiyonunda döviz değişimi yapılmaktadır. Yerli bankalar 08:30 ve 17:00 saatleri ve Pazartesi - Cuma günleri arası hizmet vermektedir. Özel Döviz Büroları 08:00 ve 20:00 arası şehrin çeşitli yerlerinde hizmet vermektedir.

Kredi Kartları: Herkes tarafından bilinen tüm kredi kartları Kongrenin Kayıt masanında, oteller, dükkan ve restoranlarda geçerlidir.

İklim: : Haziran ayı günlük sıcaklık ortalaması 29°C , gece ise 19°C dir. Açık renkli, hafif kıyafetler tercih etmeniz, yanınızda mayo, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmeniz tavsiye edilir.

Telefonlar: Kartlı telefon Kongre merkezi ve şehirlerde mevcuttur. Telefon kartları dükkanlarda yaygın olarak bulunur. Türkiye’nin Uluslararası Telefon kodu 90, Çeşme’nin şehir kodu ise 232’dir. Ulusal aramalar: 0 + şehir kodu + telefon numarası Uluslararası aramalar: 00+ ülke kodu + şehir kodu + telefon numarası

Saat Dilimi: Greenwich saatinin 3 saat ilerisindedir. (GMT+3)