• Proceed to the Next Steps

Hoşgeldiniz

Dostlarım,

WPSA Türkiye Şubesi adına, sizleri 23-26 Haziran 2019 tarihleri arasında Çeşme-İzmir’de düzenlenecek olan “18. Yumurta ve Yumurta Ürünleri Kalitesi Avrupa Sempozyumu ve 24. Kanatlı Et Kalitesi Avrupa Sempozyumu”na davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayım.

Bu sempozyum, yeni fikirlerin değişimi, konuyla ilgili bilgi paylaşımı ve mesleki ilişkilerin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için bir platform sağlayacaktır.

Sempozyumun yeri, Çeşme, Batı Anadolu'nun sonunda yer alan bir sahil kasabası olup, üç tarafı Ege Denizi ile çevrilidir. Mükemmel tatil mekanları, restoranları ve eğlence tesisleri ile ünlü, Türkiye'nin uluslararası turizminin önemli bir merkezidir. Sosyal programlar, katılımcıların fikir alışverişinde bulunmalarına, yeni arkadaşlıklar kurabilmelerine ve birbirleriyle etkileşimde bulunmalarına fırsatlar sunacağı için sempozyumun önemli bir yönü olacaktır.


23-26 Haziran tarihleri arasında ülkemizin en güzel, turist yörelerinden biri olan Çeşme’de buluşup dostlukları güçlendirmek dileğiyle sevgi ve saygılar sunarım.

Prof. Dr. Rüveyde Akbay
WPSA Türkiye Şubesi Başkanı
Sempozyum Organizasyon Komitesi Başkanı